Zrzut ekranu 2020-02-6 o 22.39.13

NOWA „OFF Piotrkowska Center”

Moda na Łódź! #showOFF

Zaczęła się złota polska jesień. Dla nas – oznacza złoto w konkursie Towarzystwo Urbanistów Polskich na najlepiej zagospodarowaną przestrzeń publiczną w Polsce. Dla Was – jeszcze więcej powodów do pokazywania się w OFF Piotrkowska Center, którą powiększamy o nowe projekty 🙂 Razem z Sepia Office, Teal Office i Fern Office, tworzymy kreatywne otoczenie dla Waszego biznesu i jeszcze bardziej otwieramy się na Piotrkowską. Wraca moda na Łódź!#showOFF

Opublikowany przez OFF Piotrkowska Center Poniedziałek, 23 września 2019

Łódz to prężnie rozwijające się miasto. Każdy, kto w nim był, z pewnością kojarzy kompleks OFF Piotrkowska. Miejsce to przyciąga zarówno turystów, jak i rdzennych mieszkańców Łodzi. Mnie osobiście przypadł do gustu jego „berliński” charakter, w którym czuję się bardzo dobrze.

Jeśli nie mieliście okazji zwiedzić tego miejsca, radzę się pośpieszyć. Łódź wciąż się zmienia, a kompleks OFF Piotrkowska czekają kolejne metamorfozy.

Powyższy materiał video prezentuje nową wizją zagospodarowania przestrzeni OFF Piotrkowska. Projekt powstał przy moim skromnym udziale. Miałem przyjemność „kręcić” wykorzystane w materiale ujęcia za pomocą drona.

Share this post

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email